Nejmladší tatérka na světě

TatérkaDěti jsou každým dnem chytřejší. Máme na mysli jejich vývoj. Jenom si vzpomeňte, co jste uměli když vám bylo 5 let? Nakreslit skicu, nebo nějaký barevný obrázek? Možná…ale podívejme se na děti co umí dnes. Umět číst a psát, to už nikoho tolik nepřekvapí, stejně jako zvládat bez problému algebru, řídit auto, nebo mistrně zvládat kung-fu. Posledním z těchto nadaných dětí je malá Emilie Darrigade. Domníváme se, že Emilie je nemladší člověk na světě, který někoho kdy tetoval. Jako motiv tetování byla zvolena malá včelička a proč právě ta? Protože stejně Emilii přezdívá její otec Dave, kterého tetuje.

Podle názoru odborníka je 5-letá Emilie velmi talentovaná. Když šla svého otce doprovodit do tetovacího salónu, tak si v klidu seděla na židli a pozorovala lidi okolo sebe. Když ji oslovil tatér Robin Labreche, který právě tetoval jejího otce, zeptal se, zda by nechtěla vyplnit žluté články na motivu včely. Jaké bylo překvapení když Emilie souhlasila a s klidem hodným profesionála začala tetovat svého tátu. Samozřejmě měla na rukou gumové rukavice. Je velmi zajímavé, že se Emilii vůbec neklepali ruce a nebyla nervózní, protože tetovací strojek není zrovna nejlehčí věc, natož pro malou holčičku.

5-letá tatérka

Emilii to šlo tak dobře, že svému otci ještě vybarvila zelený vavřínový věnec. Tetovací studio, kde se nechal Dave tetovat je poměrně velké, přesto všechny přítomné přilákala show, kdy malá dívka tetovala předloktí svého táty. Už teď je jasné, že tetovací dráha malé tatérky bude pokračovat, Dave totiž plánuje tetování lebky, na kterém bude jeho dcera opět spolupracovat.