Ethan Bramble – od stavaře k modelingu

Ethan Bramble z Austrálie drží ve svých třiadvaceti letech neoficiální rekord jako nejmladší a nejvíce modifikovaný člověk na světě. V knize rekordů pochopitelně najdeme celou řadu dalších lidí, kteří své tělo dokázali ozdobit ještě větší dávkou inkoustu a upravit ho řadou dalších způsobů, nicméně většina z nich není tak nízkého věku, jako je právě Ethan. Ten s modifikací svého těla začal už v pouhých jedenácti letech.

Pořad Studio 10 je obdoba verze naší Snídaně s Novou akorát s tím rozdílem, že je z Austrálie. Ve Snídani s Novou se mimochodem nedávno objevil celý label Milion+, včetně Yzomandiase, který u diváků rozpoutával podobné reakce svými kérkami na obličeji, podobně jako třeba Ethan, kterého si ve zmíněném pořadu přišli moderátoři vyzpovídat.

Ethan se svoji dcerou

Ethan toho má ve svém mladém věku za sebou už opravdu hodně. Kromě toho, že už je otcem roční holčičky, si nechal potetovat většinu svého těla a to včetně očí, rozříznout jazyk, vložit silikonové implantáty pod kůži, tunely do ucha a zapíchnout do těla nespočet piercingů. Při vstupu do ranní show vzbuzoval u diváků rozporuplné reakce a pravděpodobně producenti tomu tak chtěli, aby v obecenstvu byla většina lidí staršího věku a zvedlo je to ze židle o to víc. Na otázku zda si myslí, že někde s podobným vzhledem dostane seriózní práci odpovídal, že o to ani nestojí. Práce v bance, nebo někde ve službách není zkrátka pro něj. Živí se převážně prací na stavbě, ale zároveň se mu poměrně dobře rozjíždí jeho kariéra modela. Pořadatelé různých Tattoo Conventions si ho zvou k sobě na akce jako hosta. Fotí také pro několik značek oblečení. Na svém Instagramu má už 241 tisíc sledujících a jeho publikum stále roste.

Rozhovor s Ethanem v pořadu Studio 10

V rozhovoru byl Ethan poměrně otevřený a působil pokorným dojmem, takže si celkem rychle získal sympatie diváků a částečně tak bořil předsudky ohledně svého vzhledu. Proč se Ethan vlastně začal podobným stylem a v tak velkém rozsahu modifikovat? Odpověď je velmi prostá. Prostě chtěl vypadat jinak, bavila ho pozornost okolí a postupem času se z toho stala závislost.
Moderátoři mu pokládali klasické otázky typu: „Co budeš dělat, až budeš starý?“ na které Ethan odpovídal, že bude pravděpodobně ten nejvíc cool dědeček. K tomu má už částečně nakročeno, protože už je hrdým otcem. Sám říká, že až jeho dceři bude 18, bude mít plné právo dělat si co chce. Zároveň na otázky co se týče žen dodal, že neměl nikdy problém se seznamováním.

Nejvíce trpěl při splitu jazyka. Po celých pět dní nebyl schopen nic jíst, ani pít a dokonce nemohl brát ani léky na utišení bolesti. Po celou dobu ležel s horečkami v posteli a nemohl se skoro ani hýbat. Nicméně ani tato zkušenost ho neodradila od toho, aby se svými modifikacemi pokračoval i nadále a už teď plánuje celou řadu nových úprav na svém těle.

Zdroj fotek: Instagram @ethanmodboybramble