Už nechci tetování, říká rapper Pharrell Williams

Kdo by to byl řekl, že se svět showbusinessu dočká návratu k cudným kořenům, jestli se tomu tak dá říci. Faktem je, že americký rapper Pharrell Williams se rozhodl, že už dospěl a proto si nechal odstranit svá rozsáhlá tetování, která najdeme i na velmi citlivých místech. Impulizivní rozhodnutí? Pharrell tvrdí, že nikoliv..

Pharrell Williams nic neříká, patrně nebudete holdovat muzice dnešní mládeže, kterou je především hip hop a R&B. Tento šestatřicetiletý americký rapper, skladatel a producent s vizáží šestnáctiletého kluka je jeden z nejpopulárnějších umělců, kterého dnešní hudební scéna prezentuje. Ve své sólové dráze spolupracoval s ikony jako je Kanye West, Snoop Dogg, Gwen Stefani, Madonna, Lindsay Lohan, nebo Jennifer Lopez. Mimoto se angažuje v neméně slavné rockové skupině N.E.R.D. Zkrátka Pharrell je takový americký Ferda Mravenec, který toho zvládá opravdu hodně.

Pharrell Williams

O to více proto bulvární svět zasáhla zpráva když Pharrell začal prohlašovat že má pocit, že to s tetováním už trochu přehnal a že by si svoje kérky rád nechal odstranit. Těžko říci jaký impuls ho k tomu vedl, ale sám mediím potvrdil, že hlavní důvod spočívá v tom, že se cítí již morálně vyzrálý a tetování mu kazí jeho duševní image. Zajímavý postoj od někoho kdo si nechal potetovat skoro půlku těla. Bude zajímavé sledovat, zda některé další celebrity budou následovat jeho postoj a některé svoje kérky si nechají odstranit. Že by to odstartovalo nový trend „s kérkami pryč“ o tom silně pochybujeme. Pharrella k tomu patrně vedlo úplně něco jiného a možná ještě uvidíme jeho tattoo comeback.

Ačkoliv se někteří rozhodli si svá tetování nechat odstranit, jiní směle pokračují ve zkrášlování svého těla. Jedním z nich je i raper The Game, který se toho evidentně nebojí.

Na otázku zda je pro něj rozhodující kolik odstranění bude stát reagoval následovně: „Cena pro mě nehraje žádnou roli“. Což je velmi zajímavá odpověď neboť Pharrell zkouší novou metodu odstranění tetování, která spočívá v transplantaci nové kůže. Cena této procedury se může vyšplhat při tak rozsáhlém tetování až na několik milionů korun. Ať už s tetováním či bez něj, doufáme že bude Pharrell Williams sám se sebou spokojenější.