Už nechci tetování, říká rapper Pharrell Williams

pharrell-williams

http://www.saunders-assoc.com/?art=%D9%81%D8%AA%D8%AD%D8%A9-%D8%AD%D8%B2%D8%A8-%D8%A7%D9%84%D8%A8%D8%A8%D8%BA%D8%A7%D8%A1&e80=76 فتحة حزب الببغاء http://www.widmann.org/?node=Fortune-Hill-svenska-spelautomater-online Fortune Hill svenska spelautomater online http://selkakuntoutus.fi/?art=Ocean-Odds-kolikkopelit&753=4b Ocean Odds kolikkopelit Don Deal peliautomaatti تعلم لعبة الورق الرامي

Pharrell Williams nic neříká, patrně nebudete holdovat muzice dnešní mládeže, kterou je především hip hop a R&B. Tento šestatřicetiletý americký rapper, skladatel a producent s vizáží šestnáctiletého kluka je jeden z nejpopulárnějších umělců, kterého dnešní hudební scéna prezentuje. Ve své sólové dráze spolupracoval s ikony jako je Kanye West, Snoop Dogg, Gwen Stefani, Madonna, Lindsay Lohan, nebo Jennifer Lopez. Mimoto se angažuje v neméně slavné rockové skupině N.E.R.D. Zkrátka Pharrell je takový americký Ferda Mravenec, který toho zvládá opravdu hodně.

Pharrell Williams

O to více proto bulvární svět zasáhla zpráva když Pharrell začal prohlašovat že má pocit, že to s tetováním už trochu přehnal a že by si svoje kérky rád nechal odstranit. Těžko říci jaký impuls ho k tomu vedl, ale sám mediím potvrdil, že hlavní důvod spočívá v tom, že se cítí již morálně vyzrálý a tetování mu kazí jeho duševní image. Zajímavý postoj od někoho kdo si nechal potetovat skoro půlku těla. Bude zajímavé sledovat, zda některé další celebrity budou následovat jeho postoj a některé svoje kérky si nechají odstranit. Že by to odstartovalo nový trend „s kérkami pryč“ o tom silně pochybujeme. Pharrella k tomu patrně vedlo úplně něco jiného a možná ještě uvidíme jeho tattoo comeback.

Ačkoliv se někteří rozhodli si svá tetování nechat odstranit, jiní směle pokračují ve zkrášlování svého těla. Jedním z nich je i raper The Game, který se toho evidentně nebojí.

Na otázku zda je pro něj rozhodující kolik odstranění bude stát reagoval následovně: „Cena pro mě nehraje žádnou roli“. Což je velmi zajímavá odpověď neboť Pharrell zkouší novou metodu odstranění tetování, která spočívá v transplantaci nové kůže. Cena této procedury se může vyšplhat při tak rozsáhlém tetování až na několik milionů korun. Ať už s tetováním či bez něj, doufáme že bude Pharrell Williams sám se sebou spokojenější.