Motivy tetování

Tribal tetováníHledáte motivy tetování? Pak jste na správné adrese. Náš katalog tetování je Vám plně k dispozici pro inspiraci Vaši budoucí kérky. Situaci nemáte lehkou. Vybírat je třeba obezřetně, jedná se o rozhodnutí, které vás může poznamenat na celý život. Mnoho obrázků a motivy tetování naleznete v naší galerii. Výběr nejzajímavějších vzorů naleznete níže.

Hvězdy

V posledních letech se hvězdy stávají čím dál více populární. Hlavním důvodem je jejich univerzálnost, většina z nich nemá žádný význam, nebo jich má tolik že lidé už v nich žádnou symboliku nehledají. Pro svůj jednoduchý a sympatický tvar jsou vyhledávány jak mladou tak starší populací.

Hvězdy

Kanji

Kanji je znakový systém používaný pro zápis japonštiny. Původně pochází z čínských znaků. V Kandži každý znak reprezentuje jeden význam.

Kanji

Lebky

Lebky jsou v podvědomí veřejnosti zafixovány jako symboly smrti a zla, ovšem existuje i mnoho dalších výkladů. Jedním z nich je např. „pravda“. Velkou symboliku tvoří také v černé magii, právě odtud si ji přivlastnili jako svůj symbol různé metalové skupiny.

Lebky

Ornamenty

Původ slova ornament pochází z latiny, ornamentum v překladu znamená „okrasa“. Okrásná jsou také tetování s tímto stylem. Ornamenty patří pro tatéry mezi nejjednoduší práce. Tvary většinou nejsou složité, kreslí se tak, aby lahodily oku. Význám povětšinou nemají žádný.

Ornamenty

Pruhy

Kdo by si nevzpomněl na legendární ostnatý drát, který měl v době svého boomu vytetovaný snad každý. Dnes si tetování ve stylu pruhu (obtočené kolem do kola) nechává tetovat stále méně lidí. Zájem o tento typ upadá. Pro mnohé už není zajímavé, nicméně právě obrázky které se netetují jsou vyhledávány lidmi, kteří hledají originalitu.

Pruhy

Zvířata

V celosvětovém měřítku je odhadováno, že zhruba 25% všech tetování, tvoří obrázky s motivem zvířat. Mnoho lidí dává najevo svoji fyzickou či psychickou sílu skrz obrázek zvířete, které danou sílu ztotožňuje. Zvířata pro nás představují souhrn instinktů, emocí a síly pro kterou nás přitahují.

Zvířata

Ostatní

Existuje hromada vzorů, které si těžko hledají nějaké zařazení. I ty mají u nás své místo.

Ostatní