Skullboy a jeho tetování na obličeji

Skullboy tetováníNa první pohled se nám nechtělo uvěřit, že by si někdo podobné tetování opravdu nechal udělat. Tattoo na obličeji, ale vypadala tak realisticky, že připustit možnost, že se jedná o fake tattoo, taky nebylo úplně na místě. Co člověka vůbec vede k tomu, že si nechá potetovat obličej takovýmto stylem? Je to snad šílenec? Je taková osoba vůbec svéprávná a normální? My jsme se to rozhodli zjistit a přinášíme vám jedinečné informace o člověku, kterému všichni přezdívají Skullboy.

Originální tetování

Pokud pravidelně čtete Kérky.cz určitě jste už viděli mnoho lidí, kteří to s body artem myslí opravdu vážně. Jestli se ale chcete podobným lidem vyrovnat nebo je předčít originalitou, je dost komplikované vymyslet něco, co tu ještě nebylo. Drtivá většina freak umělců krom tetování používá různé implantáty, plastické operace, mnoho piercingů apod. ale u Skullboye tvoří jeho hlavní image pouze tetování. Samozřejmě má na sobě několik piercingů (v nose, mezi oči) ale ty v jeho proměně nehrají žádnou roli. Doslova celý svět uchvátila jeho fotka, která kolovala internetem, na které je výborně vidět jeho obličejové tetování připomínající zombie. Lidé byly v úžasu, nevěděli zda se mají smát, cítit odpor, nebo ho obdivovat. Někteří tomu ani nechtěli uvěřit, ale teď už můžete, fotky jsou zaručeně pravé. Dnes už jsou jeho změny zase o krok dále a tak můžeme vidět co nového od pořízení fotky přibylo.

Skullboy

Tetování na obličeji

Tetování na obličejiSkullboy je mladý muž z Montrealu (Kanada). Jeho pravé jméno je Rick Genest. Je mu něco málo přes 20 let, takže jeho rozhodnutí může být poněkud nevyzrálé. Jeden ze čtenářů amerického magazínu Bmezine jeho fotky komentoval následovně: „Tenhle kluk si kompletně posr.. celý život, patrně si vůbec neuvědomuje jaké to pro něj bude mít následky. Za svoji mladickou blbost bude ještě hodně v budoucnu platit.“ Původně ho jeho tatér Frank ze studia Derm FX Tattoo, na obličeji vůbec nechtěl tetovat, protože je podle jeho odborného názoru na podobnou věc příliš mladý. Navrhl mu, že nejdříve začnou na jiných místech a postupně se tedy dopracují až k obličeji. Tatér si myslel, že delší čas mladíkovi prospěje a že si vše řádně rozmyslí. Nakonec to dopadlo jak to dopadlo a Skullboy se rozhodl, že celé svoje tělo změní v živou Zombie. Je třeba dodat, že i přes brutální zásah do osobního života (za originalitu se platí), je tetování velmi dobře provedené a designově velmi pěkné.

Tattoo Skeleton

Život s netradičním tattoo

S tetováním se začalo na rukou, pak se pokračovalo na obličej, hlavu, krk, břicho a záda. Iluze kostlivce není ještě dokončena, takže potrvá patrně několik let, než bude Skullboy sám se sebou spokojený. Skull nepatří mezi lidi který by měli nějak zkažený život. Rozumějte není to žádná troska, která by neměla co ztratit a proto by dělala podobné věci, Skull je podle svých přátel normální a svéprávný člověk. S motivem tetování nijak dlouho neváhal, je dlouholetým fanouškem hororu, takže lebky, hroby a kosti, zkrátka smrt, je přesně to pravé pro něj. Má spousty přátel, dokonce i jeho matka ho za jeho drastickou změnu nijak neodsuzuje. S dívkami také nemá potíže, kupodivu bez problému navazuje vztahy. Rád cestuje a jeho vzhled mu v tom překvapivě nevadí. Nikdy nebyl zatčený, nebo nebyl napaden pouze kvůli svému zevnějšku. Na jeho zádech je již kompletně dokončeno tetování s anatomií těla. Pokud jej potkáte v Montrealu na ulici a slušně jej požádáte, rád vám zapozuje na fotografii.

Tetování