SuicideGirls – sexy dívky s tetováním

Tetování není pouze dominantou mužů, ale stále více jej můžeme vidět i u žen. Dost často se stává, že právě ženy mají větší cit pro umístění a motiv tak, aby více lahodil lidskému oku. Komunita o které dnes bude řeč se nazývá SuicideGirls, což je webový portál, který sdružuje komunitu okolo pin-up modelek. Tyto ženy jsou známé jako „Dívky sebevrahů“. Web funguje jako komunitní server, kde naleznete profily dívek, diskuse, nástěnky, motivy tetování a také něco o alternativní kultuře. Přístup k prohlížení těchto stránek vyžaduje placené členství. Portál se svojí formou řadí mezi lehce erotické stránky. Ve výsledku to vypadá tak, že zde máte možnost vidět polonahé modelky s tetováním.

Sexy TattooSuicideGirls funguje od roku 2001 kdy vznikly první internetové stránky a základní koncepce. Cílů, kterým se měl web ubírat bylo hned několik ale mezi ty základní patřila představa kdy se na jednom místě budou moci sdružovat dívky podobných názorů. Je to alternativní cesta modelingu kdy máte možnost vidět dívky, které se nechovají jako běžné celebrity ale zajímá je punk, gotika, nebo různé druhy kultur.

Termín „suicidegirls“ pochází z románu Survivor od spisovatele, kterým je Chuck Palahniuk. Bylo to určité přirovnání k dívkám, které se chovali jinak, vypadali jinak a přemýšleli jinak. Jsou to dívky které se neřadí do běžné subkultury ale jdou si svoji vlastní cestou nezávilosti. Tito lidé jdou mimo klasický mainstream proto je těžké je někam zařadit, právě proto vzniknul pojem suicidegirls.

suicidegirls-tattoo-1 suicidegirls-tattoo-11 suicidegirls-tattoo-13 suicidegirls-tattoo-14

SuicideGirls je především značka

Sexy TattooOd března 2008 je na portálu uloženo přes 1,9 milionů fotek, to značí o obrovském úspěchu zmíněného webu. Většinou máte možnost vidět modelky ze všech různých pozic. Fotí se ale především obličeje, profily, apod. Dívky se ale také fotí společně a to pro různé charitativní či dobročinné akce (známá byla kampaň pro organizaci PETA2 kdy vystupovali jako ochránkyně zvířat). Zkrátka krásné dívky s ušlechtilými záměry. Pokud by vás zajímalo kolik že těch SuicideGirls vlastně je, před půl rokem toto číslo překračovalo hranici 1800, což představuje obrovskou databázi modelek. Většina dívek má krom tetování také různé extravagantní druhy účesů (dredy, barevné vlasy, apod.), piercingy, či další body změny (ty jsou ale spíše vyjímkou, převažuje tetování a piercing).

Zmíněný server obdrží přes 1000 žádostí každý týden a jen velmi málo uchazeček projde přísnými kritérii. Dalo by se říci, že zmíněná společnost představuje určité VIP postavení ve světě alternativního modelingu. Na stránky chodí průměrně přes jeden milion unikátních uživatelů týdně. Hlavní finanční příjem serveru tvoří převážně prodej fotek do časopisů, modelingové akce, apod. nikoliv poplatky za členství.

suicidegirls-tattoo-15 suicidegirls-tattoo-16 suicidegirls-tattoo-17 suicidegirls-tattoo-18 suicidegirls-tattoo-19 suicidegirls-tattoo-2

Suicidegirls

SuicideGirls jsou v USA velmi populární. Přestože dívky pocházejí z různých kontinentů (Austrálie, Asie, Evropa,..) většina dívek žije v americe z jednoho prostého důvodu. SG je v podstatě modelingová agentura, která dívkám domlouvá práci na přehlídkách, fotkách pro časopisy a různé další akce. Smlouva dívky zavazuje pouze k úzké spolupráci s agenturou. Nemohou tedy propůjčovat vzhled na akce, pokud to agentura nedovolí. Několik organizací proto SG napadlo, že se v podstatě jedná o novodobé obchodování s lidmi. Ovšem dívky jsou zde zcela doprovolně a podobné mediální skandály pouze zvyšují popularitu zmíněné agentury. SuicideGirls se dostali jak do televize tak do různých magazínů, můžeme proto o nich hovořit jako o nefalšovaných celebritách.

Girl

suicidegirls-tattoo-5 suicidegirls-tattoo-7 suicidegirls-tattoo-4 suicidegirls-tattoo-6 suicidegirls-tattoo-9

Foto: SuicideGirls.com