Spát při tetování se nevyplácí

Možná Vám nadpis dnešní krátké zprávy přijde trochu nesrozumitelný, ovšem o několik řádek níže pochopíte proč. V úterý 16. června informoval světový deník Inquisitr.com o případu, který se odehrál v menším belgickém městečku Courtrai, který v současnosti prošetřuje policie. Mladá dívka se zde nechala potetovat a při samotném úkonu usnula, její probuzení bylo jakékoliv, ale určitě ne přijemné, na svém obličeji měla tetování, které údajně vůbec nechtěla.

„Šla jsem do tetovacího salónu a chtěla jsem jen tři malé hvězdičky blízko levého oka, nic víc. Protože jsem byla hodně unavená, tak jsem usnula a když jsem se vzbudila, měla jsem na obličeji 56 hvězd.“ Sdělila osmnáctiletá Kimberley Vlaminck.

Kimberley teď žaluje tatéra, kterým je Rouslan Tourmaniantz a žádá po něm odškodné, které ji zaplatí laserovou operaci za odstranění tetování.

Média spekulují o různých možnostech a celkem pravděpodobně se jeví skutečnost, že mladá dívka byla pod vlivem drog nebo byla opilá. Vytetovat takto rozsáhlé, i když poměrné jednoduché vzory, zabralo tatérovi určitě dlouhou dobu a to nemluvíme o citlivosti obličeje. Většinu normálních lidí by takováto bolest vzbudila, ať už by spali jakkoliv tvrdým spánkem.

„Myslím si, že vůbec nerozuměl tomu co chci. Mluvil nesrozumitelnou angličtinou a francouzštinou, ale já mu to řekla určitě správně.“ Svěřuje se Kimberley pro britský deník UK Sun.

Tatér Rouslan Toumaniantz odmítá jakékoliv pochybení.

Nedorozumění zřejmě proběhlo na obou stranách a pravděpodobně jak zákazník tak tatér mají na vině svůj podíl. Uvidíme zda se mladá Kimberley poučila, že chodit na tetování unavený, nebo při něm dokonce spát, se opravdu nevyplácí.

V naší redakci se objevil jeden zajímavý názor a tím je fakt, že pokud se na tetování podíváme trochu s odstupem a jako na celek, tak uspořádání hvězd připomíná velkou číslici tři, že by omyl pramenil odtud? Doufejme že ne, neboť by to bylo velmi hloupé a triviální nedorozumění dosahující velkých škod, které se s majitelkou ponesou pravděpodobně až do konce života.

Zdroje: dailymail.co.uk, inquisitr.com