Eva Longoria má nové tetování

Eva Longoria“Zoufalá manželka” Eva Longoria má nové tetování. Pokud dobře počítáme, Eva jich má na svém těle již 5. Tato dnes již 33 letá půvabná kráska z Texasu, jež má rodiče mexického původu, se dnes velmi dobře živí jako modelka a filmová herečka. Svoji patrně nejznámější roli ztvárnila jako Gabrielle Sollis v populárním americkém seriálu „Zoufalé manželky“ (Desperate Housewives). V roce 2007 se ve Francii provdala za basketbalistu San Antonio Spurs Tonyho Parkera.

Eva LongoriaNa den Svatého Valentýna věnovala Eva Longoria svému manželovi Tony Parkerovi tetování. V tetovacím studiu v Los Angeles si na šíji nechala vytetovat kérku, jež symbolizuje číslo děvět. Právě devítku má na svém drese její manžel při každém zápase. Při jednom interviu se svěřila co jí k tomu vedlo: „Tony pro mě něco plánoval na den Svatého Valentýna, ale dohodli jsme se, že si žádné dárky dávat nebudeme. Slíbili jsme si, že si nebudeme dával nesmysly jako ostatní, ale možná jen nějakou maličkost, třeba romantickou večeři.“

Také předchozí tetování si nechala rovněž udělat jako připomínku na svého manžela, respektive na svadbu. Na pravém zápěstí si nechala vytetovat římské číslice „VII VII MMVII“ což je den jejich svatby (7. července, 2007). Datum se štastnými sedmičkami nevybral zamilovaný pár zřejmě náhodně. Tony se patrně v budoucnosti těžko bude vymlouvat na to, že zapomněl datum výročí jejich svatby.

Den svatby