Tetování u policie

police-tattoo

http://www.oldoakpropertiesrealtors.com/?art=%D9%81%D8%AA%D8%AD%D8%A9-%D9%81%D9%88%D8%B1%D8%AA%D8%B4%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%B9%D9%88%D9%86&736=cd فتحة فورتشن فرعون ألعاب 888 الفطائر اللعب البوب http://ohr.fi/?art=Five-Dollar-Shake-kolikkopelit&0a3=4f Five Dollar Shake kolikkopelit http://haganol.fi/?node=Bust-da-Safe-hedelm%C3%A4pelit-netiss%C3%A4&fa7=5e Bust da Safe hedelmäpelit netissä http://consuegramedieval.com/?art=slot-machine-jackpot-2016&1cd=16 slot machine jackpot 2016

policie-tetovaniJak se ale na podobné věci dívají instituce, které jsou v těchto záležitostech řekněme více konzervativní? Jako jsou třeba doktoři, nebo policisté? Dnes ja každému celkem fuk, zda je váš právník pod svým sakem potetovaný od shora dolů, hlavní je, když vás vyseká z problémů. Jak by se ale maminka dívala na svého pediatra, který by měl potetované oba rukávy a vyšetřoval její dítě? Dnes stále ještě možná nezvyk, nejistota, předsudky, ale za pár let to může být běžná věc.

Malé tetování by nemělo být problém

cop-tattooCo ale situace dnes? Jak se na podobnou věc dívají např. personalisté u policie? Je tetování u policie překážkou nebo ne? Jasnou odpověď od nich ale nečekejte. Možná se bojí případných žalob, ale skutečnost je taková, že tetování může být u naší Policie překážkou, pokud je na nevhodném místě. Podle diskusí policejních uchazečů se obecně toleruje tetování na místech, které zakrývá uniforma, tzn. tetování na zádech, nebo rameni, by neměl být problém, ať je tattoo jakékoliv velikosti. Samozřejmě se bavíme o motivech, které neobsahují žádné rasistické, nebo jiné nenávistné symboly. Na problém narazíte až v momentě, kdy se kérka nachází na obličeji, krku, nebo z velké části na předloktí. V takové situace už se vaše šance na přijetí o dost ztenčuje, ale vše pochopitelně záleží především na individuálním posouzení příslušného náboráře. Někdy může problém vyřešit lepící páska, ale v případě velkého tetování, by člověk vypadal spíše jako mumie, což by vaši nadřízení asi také neradi viděli.

V Americe je situace v podobných případech o dost liberálnější a běžně se zde tolerují i kérky na předloktí. Platí zde v podstatě totožná pravidla, jako u armády, kde má tetování svoji bohatou historii a výjimkou zde nejsou ani vysocí důstojníci s rozsáhlým tattoo. Situace se ale v různých částech USA může s realitou trochu rozcházet a tak nakonec záleží vždy hlavně na benevolenci vašeho nadřízeného, zda vaše tetování bude akceptovat, nebo ne.

Tattoo galerie