Světový rekord v tetování

Udělat světový rekord s jakoukoli činností je určitě těžká věc, to by nám zcela jistě potvrdil i Oliver Peck z následujícího příspěvku. Číslo 13 teď možná vídá i ve svých snech. Ne proto, že by mu snad tato číslovka ověnčená pověry a dohady přinesla smůlu, ba naopak! Právě díky ní je z něj světový rekordman.

Celá akce začala ve čtvrtek o půlnoci a skončila na minutu přesně o páteční půlnoci. Cílem bylo vytvořit co nejvíce tetování s číslem 13. Nakonec jich tatér Oliver Peck stihnul vytetovat neuvěřitelných 415. „Nešťastné číslo 13“ bylo tetováno na ramena, nohy, kotníky, záda, stehna, ale dokonce i na zadečky.

Peck se zapsal do Guinessovi knihy rekordů jako tatér, který stihnul vytetovat nejvíce tetování za 24 hodin. Bývalá rekordmanka je Katherine Von Drachenberg, známá též jako Kat Von D, hvězda televizní reality show „LA Ink“ na TLC. Zajímavostí je určitě fakt, že maratón připadnul na pátek 13, což nebyla náhoda, ale dopředu plánovaný termín.

 

Světový rekord v tetování

 

„Je to adrenalin závod,“ řekl Peck, 36-let-starý majitel tetovacího salónu.

Mezi zákazníky, kteří se světového rekordu zúčastnili, bychom našli hasiče, policisty, barmany, zdravotní sestry, lékaře atd. Byly zde ale i tací, kteří si pro tetování přišli, ale odešli bez něj. Prostě si ve dveřích svůj počin rozmysleli a na tetování přijdou možná příště.

Jedna ze zákaznic jménem Sarah Hooper (24), je tak posedlá číslem 13, že při čerpání benzínu zastavuje tankování, když měřič ukazuje na $ 13,13. Už má celkem sedm tetování s číslem 13, tentokrát se nechala tetovat na levé stehno. „Je to něco, co jsem musela na pátek 13 udělat.“ říká Sarah.

Todd Smith, další z řady zákazníků, si také nechal udělat tetování. Jeho manželka ani děti o jeho plánech na první tetování nic nevěděli. „Vzhledem k tomu, že je mi 34 a mám tři děti, je můj život v poloviční-krizi.“ řekl.

Jsme zvědavý jak dlouho bude Oliver číslo 13 před sebou vidět, zda měl druhý den halucinace už neprozradil, každopádně upřímně gratulujeme.