Norský teenager si nechal vytetovat účtenku z McDonaldu

V 18 letech už má většina lidí alespoň trochu rozum. Stian Ytterdahl z Norska ale pravděpodobně nebude ten případ. Obvykle si lidé pro svoje tetování vybírají motiv, který pro ně má hlubší význam, nebo alespoň pěkný design na pohled. Stian si ale nevybral ani jedno z toho. Na svoje pravé předloktí si totiž nechal vytetovat účtenku z McDonaldu.

Bláznivý kousek, kterého se chytla média v celé Evropě, včetně českých Novinek, přitom působí poněkud zvláštně. Podle serveru Metro.co.uk je mladý Nor pěkný proutník a přátelé se ho rozhodli potrestat za to, že je zanedbává. Při pondělní svačince ve fastfoodu mu jeden z jeho kamarádů proto navrhl, ať si nechá vytetovat barbínu na zadek, nebo účtenku na ruku. Stian vzal tento odpustek velmi vážně a zamířil rovnou do tetovacího salónu, kde si kérku v podobě účtenky za jídlo, opravdu nechal udělat.

Je to podlě mě sranda vědět, že jsem jediný, kdo si kdy nechal udělat takové tetování. Je tam dokonce i datum a čas,“ dodal..

Jeho rodiče z toho ale takovou radost neměli. „Dostal jsem email od táty, který z toho nebyl zrovna nadšený. řekl, mi: „Co sis to nechal udělat?! Myslíš, že s tím přijdeš domů? Tvoje matka se zhroutila.

Stian to ale příliš neřeší a neláme si hlavu nad tím, jak jeho tetování bude vypadat v budoucnosti. „Je to podle mě sranda. Možná mi to nebude připadat tak vtipné, až mi bude 50 nebo 60, ale je to moje volba,“ dodal.

Celá tato bizarní story bude mít možná ještě pokračování, o kterém zřejmě uslyšíme. Tetovací studio, kde si nechal kérku udělat, mu totiž nabídlo další tetování kompletně zdarma. A jaký motiv by si měl nechat vytetovat tentokrát? Přeci účtenku za předchozí tetování, to dá rozum. Stian už na tuto nabídku kývnul.

Jeho kamaráda, který ho do celé věci uvrtal, nebudou mít Stianovi rodiče asi příliš v lásce.

Zdroj:
RB.no
Metro.co.uk