Nejpotetovanější muž Anglie si odstraňuje tetování, aby mohl začít znova.

Matthew Whelan, 34, se nechal celý potetovat a to včetně jednoho bělma. Utratil něco málo pod million korun za kolekci svých tetování, ale nezapomněl si dát na stranu 180 tisíc na laserové odstranění tetování. Matt řekl: „Řekl jsem si, proč se nenechat vylaserovat a pak můžu začít s tetováním znova.“ Král inkoustu je také bývalým wrestlerem a očividně ho opakovaná bolest přitahuje.

 

Tato chodící lidská galerie se rozhodla, že tetování, která dává všem na obdiv jsou už prošlá a rozhodl tak se podstoupit bolestivou proceduru odstranění laserem jen proto, aby se pak mohl nechat potetovat celý znovu. Sám o sobě Matt smýšlí jako o lidském plátně a po dvaceti letech, kdy hromadil a sbíral kérky, mu tato kanvas přijde zašlá, tudíž se rozhodl „namalovat“ plátno nové. A to opět sám na sobě. Matt tvrdí, že po určité době se umění prostě okouká. Lidé pak chtějí vidět něco jiného. Tato teorie ho donutila se rozhodnout k jednomu nejbolestivějšímu zákroku v kosmetice vůbec. Král z království inkoustu už má prostě dost svých kérek a je jimi sám znuděn až do té míry, že se mu nelíbí. Samozřejmě mu také již došla plocha na tetování čili kůže. Ta se teď bude muset připravit. Matt si prostě jednoho dne řekl, že už má svých tetování dost a začne zase pěkně od začátku.

Životní změna: Posedlý tetováním. Matt v 16ti letech a po dvaceti letech

Životní změna: Posedlý tetováním. Matt v 16ti
letech a po dvaceti letech

Matt miloval tetování od té doby, co viděl první kérku na svém otci a strýci ve věku devíti let. Od té doby se Matt soustředil na studium tetování a trpělivě čekal na legální věk 16ti let, kdy si nechal vytetovat prvního škorpióna. Netrvalo dlouho a kolekce se začala rozrůstat víc a víc. Matt od tohoto ranného věku věřil, že modifikace těla a jeho označování či také přeměna ve stylu tetování je druh kultury a života. Sám to popisuje skoro jako vyznání a náboženství. Hlavními ilustracemi a kérkami na Mattově těle jsou upíři, škorpióni a hadi. Jen jedno bělmo má naprosto černé. Někteří jeho přátelé ho označují za šíleného a se asi není čemu divit, protože Matt má za sebou velmi bolestivé odstraňování tetování při šesti návštěvách laserového specialisty. Výsledkem jsou velké bolestivé puchýře po celém těle a hojení samozřejmě trvá dlouho. Matt je ale přesvědčen, že když má puchýře tak, se to musí hojit. Nemůže se dočkat toho, až si nechá vytetovat kérky nové a jen čeká na zahojení kůže. Král Inkoustu ale musí počkat na úplné zahojení, což bude trvat. To mu však nebrání vybírat si motivy nové. Nikdo ještě neví jaké, ale Matt se jistě nebude držet zpátky.

Matthew Whelan

Matt má jistě posunutý práh bolesti, jinak by dobrovolně neprocházel tak bolestivé procedury a pak si nechal znovu vytetovat jiný motiv. Jeho záměry jsou jasné: “ Až zemřu, tak bych rád odkázal svoje tělo muzeu nebo někomu z rodiny“. Muzeum by snad mělo radost, ale jde o to které a člen rodiny? Jistě by to bylo trochu překvapení. Matt ještě dodal: “ Už mě kontaktoval jeden člověk z Kanady a ptal se mě jestli by po mé smrti mohl použít mojí lebku jako kelímek na barvu“.

Matthew Whelan tattoo

Možná se Matt nechal trochu unést, ale motivace a odhodlání mu nechybí. Můžeme jen doufat, že ta příští tetování mu budou vyhovovat, protože kérka by měla být navždy a ne na dobu určitou tzv. dobu spotřeby a v Mattově případě vypršela doba spotřeby po dvaceti letech.

Zdroj:
Dailymail.co.uk