Ind chce mít obličej potetováný vlajkami států

„Chcí mít na sobě vytetovány vlajky všech států světa“ prohlašuje starý ind.
Guiness Rishi, 67, muž který chce do Guinnessovi knihy rekordů vstoupit jako člověk, který se nechal potetovat vlajkami všech zemí na světě.

Guinness Rishi doufá, že vstoupí do historie jako první člověk, který si nechal na své tělo vytetovat všechny národní vlajky na světě. Pan Rishi plánuje své tělo překrýt 220 různými obrázky. Každé z těchto tetování má symbolizovat vlajku jiného státu. V současnosti má na svém těle, konkrétně na čele, vytetováno již 6 vlajek. Patří mezi ně vlajky Kanady, Indie, USA, Kypru, Velká Británie a Indického národního kongresu. Rishi doufá, že zápisem do knihy rekordů získá čest a uznání. Svůj komplikovaný úkol hodlá dokončit do tří let.

Foto: BARCROFT MEDIA

S tetováním začal na hlavě a je jasné, že všechny vlajky se tam pochopitelně nevejdou. Proto zde umístí pouze ty nejdůležitější, zbytek si nechá vytetovat jinde na těle. „Ještě tak osm vlajek si nechám dát na obličej, jedno tetování každý měsíc. Dalších 16 si nechám vytetovat na břicho.“ Svěřuje se odvážný Ind.

„Na hlavu si chci nechat dát 60 vlajek, věřím že je to reálné. O zbytku budu přemýšlet až později. Lidé mě popisují jako nevšedního člověka, neberou mě jako obyčejnou osobu a to se mi líbí. Lidé kteří nemají peníze na to splnit si své sny, musí se pokoušet lámat rekordy.“

Guinness je svými rekordy v Indii poměrně známý. Vytvořil např. největší cukrovou věž na světě, měřila 163 cm.