Doutníky Tatuaje

Tatuaje je značka prémiových, ručně balených doutníků které pod záštitou legendárního Don Pepin Garcii vyrábí majitel firmy Tatuaje Cigars, Inc. Pete Johnson. Doutníky se vyrábí v nové továrně My Father, která se nachází ve známé oblasti Estelí v Nicaragui.

Příběh a historie

Slovo Tatuaje pochází ze španělštiny a v překladu znamená „tetování“. Pete Johnson tak své doutníky pojmenoval podle své velké záliby. V úzké spolupráci s jedním z nejlepších baličů doutníků na světě Pepinem Garciou dokázal vytvořit směs tabáku, které dala doutníkům Tatuaje nezaměnitelnou chuť a vůni. První doutník této značky byl vyroben v roce 2003 a hned v roce následujícím získal doutník Tatuaje Cabinet Especiales vysoké hodnocení 90 bodů v prestižním magazínu Cigar Aficionado. V následujících letech získalo významná ocenění mnoho dalších doutníků Tatuaje.

Významná ocenění

  • Doutník Tatuaje Cabinet Especiales byl v roce 2004 vyhodnocen jako jeden z nejlepších doutníků v žebříčku TOP25 magazínu Cigar Aficionado
  • Tatuaje Cabinet Taino získal 4. místo v TOP25 v roce 2005
  • Tatuaje Noellas s celkovým počtem 92 bodů získal 9. místo v TOP25 v roce 2006
  • Prestižní obchod „Leaf and Ale“ jmenoval Tatuaje značkou roku 2006
  • Doutník Tatuaje Almirantes získal ocenění „doutník roku“ v magazínu Maxim Magazine v roce 2009
  • V roce 2007 získal doutník Tatuaje Angeles velmi vysoké hodnocení 93 bodů v časopise Cigar Aficionado

Popis doutníků Tatuaje

Doutníky Tatuaje patří mezi jedny z nejprodávanějších a nejoblíbenějších ručně balených doutníků ve Spojených státech. Jedná se o výrazné, plné doutníky, které je ideální kouřit po vydatném jídle. Každý doutník má nezaměnitelnou chuť a vůni a je ubalen s mistrnou přesností a pečlivostí. Doutníky se vyrábí v Nicaragui s tím, že semena tabákových rostlin pochází z Kuby. Doutníky mají zemitou a peprnou chuť.

Doutníky na trhu

Pod značku Tatuaje spadá hned několik řad a druhů prémiových doutníků. Jsou to doutníky Tatuaje (typ Almirantes, Angeles, Aristas, Hermosos a Nobles), Ambos Mundos (No.1 a No.2), El Triumfador a La Riqueza. Všechny doutníky jsou plné a výrazné. Vyznačují se pikantní chutí, se zemitými tóny cedrového dřeva a pepře.

Pár slov závěrem

Doutníky Tatuaje si získali ve světě řadu příznivců, dlouhodobě si udržují vysokou kvalitu. Továrna My Father, ve které se doutníky vyrábí, patří mezi nejprestižnější výrobny na světě. Pod záštitou rodiny Garcia jsou pečlivě vybírány ty nejlepší tabákové rostliny a proces sušení a uskladnění tabákových listů je pečlivě hlídán. V továrně pracují baliči s dlouholetou praxí a zkušenostmi. Vznikají zde prémiové doutníky, které si za svoji existenci vydobily zvučné jméno a stálé místo na trhu.