Dočasné tetování za 189,-

tattoo-rukavy

ماكينة قمار كازينو تحميل الفضلات المكافآت Apocalypse Cow kolikkopelit http://www.modelocontrato.net/?art=%D9%81%D8%AA%D8%AD%D8%A9-%D9%87%D9%88%D9%84%D9%8A%D9%88%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%83%D8%B1%D8%A7%D8%AA&f27=72 فتحة هوليوود بكرات http://www.padasjoensanomat.fi/?art=uusi-online-blackjack-liikkuvilla&71f=21 uusi online blackjack liikkuvilla

Když jsme Vás v jednom z předchozích článků informovali o tričkách s motivem tetování a tetovacích rukávech, netušili jsme, jaký tím způsobíme ohlas. Psali jste nám, že uvedené produkty u nás nejsou dostupné, což se ukázalo jako nepopíratelný fakt. Dnes si tetovací rukávy můžete pohodlně objednat i v ČR a to za velmi rozumnou cenu.

Tetovací rukávy jsou speciální textilní návleky, které kopírují pigment lidské kůže. Na těchto návlecích naleznete různé tattoo motivy, které pak přípomínají tetování. Originální módní doplněk na který jen tak nenarazíte je v USA mimořádně populární. Vidět jste jej mohli např. v seriálech Veronica Mars, Chuck, a další.

Pokud tedy přemýšlíte nad originálním dárkem, nebo si chcete udělat radost, máte možnost jak si za 189 korun splnit svůj sen v podobě dočasného tetování :). Tattoo návleky v létě příjemně chladí a v zimě zahřejí, nemusíte tedy přemýšlet kdy je vzít sebou ven.

Více tattoo rukávů naleznete v obchodě na adrese Shop.kerky.cz.