Sexy retro s Shannon Brooke

Kombinace krásy, umění, talent a tetování se nevidí tak často. Když se k tomu přidá ještě vášeň k retro vzhledu a moderní pojetí fotografie tak vznikne originální balení se jménem Shannon Brooke. Tahle sexy milovnice tetování stojí před, ale raději za objektivem fotoaparátu, kterým zachycuje velice zajímavé ženy. Tvrdí, že každá je krásná. A zejména ty s tetováním.

Podle téhle fanynky kérek a talentované fotografky Shannon má každá žena něco do sebe. Je přesvědčena, že z nich vyzařuje síla a sebevědomí. Kromě správného nastylizování je dělají krásnějšími kvalitní charakterové vlastnosti doplněné nutným tetováním, která symbolizují i osobní krásu. Tajemství prý tkví v dobře padnoucím modelu a focení z nižších úhlů, než je jinak obvyklé. Shannon vysvětluje: „Každá žena mě inspiruje a mým cílem je to zachytit. Vždycky to naprosto rozproudí mojí kreativitu.“ Miluje ženy s tetováním, piercingem, zářivými vlasy v neonových barvách a odlišným způsobem oblékání.

Shannon Brooke 3

Profesionální modelky jí připadají skvělé, ale upřednostňuje si vybírat podle povahy a přístupu k životu. Velkou roli také hraje porozumění ze strany modelek, co se týče jejího stylu focení. Většina fotografií se nese v duchu retro, takže samozřejmě v černobílé kombinaci, ale někdy jsou to také barevné fotky, které lépe zachycují určitou myšlenku. Finální fotka je pak přeci jen v černobílé verzi výraznější a to se Shannon líbí. Dává to lépe vyniknout kráse oné ženy a to fotografka hledá. Shannon si ráda pohrává s kompozicí přírodního světla, stínu a také s make-upem. Zakládá si na faktu, že ví, jaké světlo se právě bude hodit k určité pleti. Léta praxe a experimentů jí dodala sebevědomí a vytříbil se tak její vkus a styl: „Ráda fotím ženy ve spodním prádle a to je tak v 90-ti procentech času, ale musí to být mimo veřejnost. Nesnáším, když lidi civí!“ Sama si focení organizuje, vymýšlí a režíruje. Jako puberťačka byla prý ošklivé káčátko. Až dodnes se úplně necítí ve své kůži, což je v jejím případě škoda, ale naplňuje jí dělat ostatní krásnějšími. Tak snad jí to jednoho dne naplní tak, že se bude cítit tak krásná, jaká doopravdy je.

Zdroj:
www.inkedmag.com