TIP na tetování: Warrior Tattoo

Stává se to už pomalu pravidlem, že svět celebrit dokáže pěkně zamávat i světem módy. Nikoho tedy nepřekvapí, že podobné trendy platí v dnešní době i napříč tetováním. Známá osobnost si nechá udělat kérku, toho se chytne pár lidí a než se pro návštěvu tetovacího salónu rozhodnete, už s podobným motivem chodí půlka vaší ulice. To samozřejmě dokáže zamrzet. Stalo se tak u ornamentů, stalo se tak u typického tetování nad zadečkem, stalo se tak u čínských a japonských symbolů a u spousty dalších kategorií, které není potřeba vyjmenovávat.

warrior

Těžko hledat ideální pojmenování, které by vystihovalo motiv, při kterém si necháte potetovat celý rukáv, nebo pouze jeho část a zároveň i kousek hrudníků. Pokud se vyhnete kérkám na zbytku těla, tvoří takové tetování poměrně zajímavý dojem jakéhosi brnění, což ještě více podtrhuje jeho výsledný efekt.

Podobný styl tetování přitom není žádnou novinkou. Už staří mistři Irezumi z Japonska tetovaly různé vzory v podobném duchu, při kterém nechávaly část těla pravě takto vyniknout. Stejný nápad měli také Maorové, jejichž motivy se kopírují při podobném tetování zdaleka nejčastěji.

Velký boom podobného stylu nastal právě v momentě, kdy si tento poloviční rukáv nechal vytetovat slavný filmový herec a wrestler The Rock. Díky svému tetování, které s oblibou vystavoval při svých zápasech v ringu, způsobil poměrně velký zájem o podobný styl.

Faktem je, že pokud si někdo dokáže tetování trochu naplánovat a udělá si ze svého těla umělecké plátno, stojí to za to.