Největší sex symbol v tetování?

Pamatuje si to snad každý, i dnes jsou stále moderní, ale mnoho lidí na ně hledí jako na tuctovou záležitost. Je to tak 4 roky zpátky co se po tom mohla utlouct každá náctiletá dívka. Každý tomu říkal jinak, někdo parohy, ornamenty nebo jednoduše „kérka nad zadkem“. Řeč je o tetování, které si dívky nechali vytetovat do dolní půlky zad.

Tribaly nebo ornamenty

Jeden říkal tribaly, druhý zas ornamenty. Fakt je ten, že se jedná o jedno a totéž. V našich končinách je více rozšířený název „ornamenty“, v cizině zas naopak „tribaly“. Jsou lidé co tento styl považují za umění, ale i za kýč. Na první pohled jednoduché čáry působí velice sympaticky a neutrálně, na druhý pohled připomínají jistý stereotyp, protože většinou nepředstavují žádný význam. Některá kmenová tetování hlubší význam mají, ale později zjistíte, že stejně jde jen o estetiku, o styl, protože to je to co ukazujete ostatním. Vypravovat každému na potkání, že jedna čára přes druhou představuje „nesmrtelnost“, to vás po čase omrzí a pokud jste slabší povahy, začne to ve vás hlodat.Nebyly to pouze kluby v Praze, ale v celé republice. Doslova davová mánie. Někdo viděl prsatou blondýnu v mini-tričku spolu se sexy tetováním nad zadečkem, holky si říkali to musím mít taky, aniž by přemýšleli nad tím, zda to má nějaký význam. Ten byl v tu chvíli prostý. Podpořit sexappeal a odlišit se od ostatních dívek v klubu. Časem se ale z toho vyvinula móda a ornamenty v tomto místě už nebyly originální, což pro mnohé znamenalo zklamání, někteří to začali do konce odsuzovat. Co teď s tím?

 

Sexappeal až na prvním místě

Ať to zní sebehloupěji, pamětníci co se tetování týče tvrdí, že s tetováním nad zadkem přišli lehké slečny. V Amerických klubech pro vyšší společnost bylo normální, že šlapky lovili zákazníky přímo v barech. Vyhlídly si oběť, Ornamentyzačali vábit muže, který si zřejmě myslel jak je pro ostatní dámy okouzlující, načež se oba odebrali na místo, kde slunce nedosvítí. Když si chlápek po vydařeném večeru zapálil zaslouženou cigaretu jako dýmku vítězství, milá dáma mu vystavila účet. Nezaplatit by znamenalo spoustu problému s jejím ochráncem (pasákem), takže člověku nezbylo nic jiného než hodit peníze na dřevo. Nahněvaných zákazníků časem více přibývalo tak přišli šlapky s něčím novým, kérky nad zadkem. Je to sexy a jasně ti to řekne na čem jsi. Toho si začali všímat i obyčejné dívky a neznalé významu si nechali podobná tetování dělat samy. Tribaly nad zadečkem tak zevšedněli, že dnes ví o původním významu jen málo kdo. Je to stejně podobné, jako když si dnes někdo spojuje tetování s kriminálem. Je to starší legenda, pro některé, neznamená vůbec nic, ale jak historie ukázala, na každém nesmyslu je kousek pravdy.

Tetování nad zadečkem dnes mají jiný význam. Vytváří pozitivní naladění, ukazují sexappeal a pro velkou část z nás jsou velmi přitažlivým doplňkem. Láska a krása těla. Tak se postupně měnil význam. Na ten původní, jestli je na něm kousek pravdy, si už dnes nikdo nevzpomene.