Na památku Michaela Jacksona

Jsou tomu skoro tři týdny co zemřela popová star Michael Jackson a stále denně slyšíme z médií nové a nové zprávy, které spekulují co se této hvězdě vlastně přihodilo a kdo je za smrt Michaela přímo odpovědný. Uvidíme zda se vyšetřovatelům ve Spojených státech podaří tuto hádanku vyřešit, nicméně na samotné skutečnosti, že je zpěvák mrtvý, to již bohužel nic nezmění.

I když byl Michael Jackson jakýkoliv a jeho sláva, hlas i popularita v posledních letech strmě upadaly, jeho nesporný talent a umění by mu odepíral snad málo kdo. Někteří fanoušci si svůj idol připomínají písničkami, videoklipy, nebo různými srazy kde dávají najevo svoji úctu k zesnulé hvězdě.


Najdou se ale i tací, kteří jdou ještě dál a na památku věnují Michaelovi Jakcsonovi i místo na své kůži. Jedno takové tetování kde je zpěvák ztvárněný ve své antigravitační show můžete vidět právě na fotce. Kérku zhotovil Indický tatér Lokesh Verma z Devilz Tattooz.

Dopnění:

Další poctu slavnému zpěvákovi složil i americký raper The Game, který si nechal udělat tetování s jeho podobiznou na svojí pravou ruku. Tuto kérku poprvé ukázal v rozhovoru pro hudební stanici MTV.