Mladé celebrity ukazují tetování

Stále častěji nám píšete s prosbou o vysvětlení významu různých tetování, kterými se celebrity chlubí před objektivy senzace chtivých novinářů. Ve většině případů vám rádi vyhovíme, ale u některých kérek zjistit jejich pravý význam bohužel nejde. Celebrity si totiž občas nechávají pravý význam pouze pro sebe.Poslední dvě celebrity, které se na veřejnosti ukázali s novou kérkou vám ukážeme právě dnes.

První potetovanou je mladičká hvězda amerického seriálu Heroes (Hrdinové), kterou je sexy roztleskávačka Hayden Panettiere. Podle Hayden se jedná o italský nápis, který znamená „žít“. Poprvé svoje tattoo ukázala v Los Angeles na premiéře nové filmové verze legendárního seriálu Star Trek. Podle fotografů kérka vypadá na Hayden moc dobře, ale dělala by mnohem lepší dojem, kdyby ji část šatů nezahalovala.

Hayden Panettiere

S další novou kérkou přišla i zpěvačka Rihanna, která jak se zdá, tetování doslova propadla. O jejích tetování jsme vám již několikrát přinášeli report. Tentokrát si nechala na pravý bok vytetovat obrázek pistole, která má podle jejích slov sloužit na její ochranu.

Rihanna

Kérku si nechala vytetovat až po jejím násilném konfliktu s Chrisem Brownem. Rihanna doufá, že ji nová kérka od podobných incidentů v budoucnu ochrání. Tetování si nechala udělat v New Yorku ve studiu Bang Bang.