Lady Gaga a její tetování

Představovat ikonu dnešní populární hudby kterou je Lady Gaga asi není třeba. Tato mladá zpěvačka z New Yorku se v mnoha ohledech liší od většiny hudebních rychlokvašek. Dlouhou dobu se snažila prorazit ale osud ji házel klacky pod nohy. Nakonec se ji to ale podařilo a tak si dnes můžeme projít kérky této superstars.

Lady Gaga je známá krom hudby také svým pestrým módním stylem, který zahrnuje jak retro tak i futuristické kostýmy. Spoustě lidí se její šatník přímo hnusí, faktem ale je, že je extravagantní a to je účel každé celebrity. Obal zboží samozřejmě také prodává. O jejich kérkách, které se na jejím těle už začínají pěkně kupit, to platí podobně.

 

Lady Gaga tetování

Lady Gaga tetování

Její nejznámější tetování je patrně citace od něměckého filosofa, kterým je Rainer Maria Rilke. Kérku má na levé paži a citace v originále zní:

„In der tiefsten Stunde der Nacht, gestehen Sie, dass Sie sterben würde, wenn Sie wurden verboten, zu schreiben. Und schauen tief in deinem Herzen, wenn sie sich ihrer Wurzeln, die Antwort, und fragt sich, muss ich schreiben? „

Překlad:
„V nejhlubším hodinu v noci, přiznej si, že byste chtěli zemřít, pokud by bylo zakázáno psát. A podívej se hluboko do svého srdce, kde se šíří tvé kořeny, odpověď, a zeptejte se sami sebe, musím psát?“

 

Lady Gaga

Lady Gaga

Kérka na levém zápěstí je symbol míru, který zpopularizovali zejména členové Hippies. Jedná se o poctu Johnu Lennonovi, Gaga je jeho velkým fanouškem.

 

Lady Gaga

Lady Gaga

 

Lady Gaga

Lady Gaga

Tokyo Love tetování, které si nechala udělat během natáčení videoklipu Bad Romance. Lady Gaga má ráda sedmikrásky a růže, což je z kérky patrné.

 

Na závěr krátký rozhovor pro rádiovou stanici.

 

Uplynulý víkend opouštěla Lady Gaga Japonsko po šňůře čtyř koncertů. Jako krátkodobou památku si totiž nechala na levé předloktí udělat kérku v Katakana scriptu. Tentokrát se však jednalo pouze o dočasné tetování. Překlad znamená „Miluji malou příšerku“.