10 celebrit s kérkou na obličeji

Monica Danger Leon 5

http://www.fotofabriken.fi/?node=Galacticons-peliautomaatti&901=bc Galacticons peliautomaatti Gypsy Queen spelautomater på nätet http://www.insign.fr/?art=%D9%81%D8%AA%D8%AD%D8%A9-%D8%AC%D8%B1%D9%88-%D9%8A%D9%88%D9%85-%D8%A7%D9%84%D8%AF%D9%81%D8%B9&cd7=9a فتحة جرو يوم الدفع http://jmpmali.com/?art=%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%A8-%D9%85%D8%A7%D9%83%D9%8A%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D9%82%D9%85%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A7&cd4=13 العاب ماكينات القمار مجانا http://orionsgate.org/?art=%D9%85%D8%A7%D9%83%D9%8A%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D9%82%D9%85%D8%A7%D8%B1-%D8%B9%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%A7%D8%AA&7ef=8c ماكينات القمار عالانترنات

#1 - Lil Wayne

Rodák z New Orleans, kterého můžete znát pod pseudonymem Lil Wayne, nebo Weezy, není ani prvním a pravděpodobně ani posledním raperem, který si nechal tetovat obličej. Každopádně díky němu vděčí americký showbusiness za zvýšený zájem o kérky na obličeji, který odstartoval právě Lil Wayne kolem roku 2011. Po jeho vzoru si nechala plácnout tattoo na obličej řada méně známých celebrit, které se tím snažily spíše zviditelnit.

#2 - The Game

Tehdejší vazal 50 centa, dnes odpadlík, který prakticky jako jediný z bývalé group dokázal sólově prorazit a vystoupit tak ze stínu 50 centa. Na obličeji má celkem 4 tetování, když počítáme i cover up. Slza pod levým okem, motýlek pod pravým okem, který si nechal později překrýt tetováním LA a jeho posledním kouskem je rudá hvězda, kterou vše obkreslil.  V roce 2007 dokonce koncertoval i v České republice.

#3 - Soulja Boy

Posledním týpkem, který uzavírá naši skupinu raperů potetovaných na obličeji je Soulja Boy. Když se 50 cent a The Game rozešli, našel si fiddy mladšího parťáka. Ačkoliv se fifty muzice věnuje čím dál méně a začal se orientovat spíše na film, stále pomáhá talentovaným nováčkům startovat jejich kariéru. Mladý raper z Chicaga nezaváhal, svoji šanci chytil pevně za pačesy a dokázal ji využít. Svoje tetování na obličeji si už ale tolik nerozmyslel. Podle svých zpráv na Twitteru toho lituje a rád by si kérky na obličeji nechal odstranit.

#4 - Vladimír Franz

Vladimír Franz byl donedávna spíše umělec a pedagog, než celebrita a světoznámá osobnost. To se ale poměrně rychle změnilo jeho kandidaturou na prezidenta ČR. Ta skončila sice neúspěchem, na druhou stranu mu ale přinesla obrovskou popularitu a to i v zahraničí. Profesor Franz na otázky týkající se jeho tetování uvalil dlouhodobé informační embargo, nicméně i tak je určitě nejznámějším Čechem s kérkou na obličeji.

#5 – Mike Tyson

Jak by v našem přehledu mohl chybět Železný Mike. Mistr světa v boxu a bezpochyby jedna z největších ikon moderního sportu. Je sice pravda, že koncem jeho kariéry byl sice v médiích známější spíše díky svým zápasům mimo ring, i tak mu ale nemůžeme odepřít obrovskou odhodlanost, vášeň a tah na branku. Po mnoha skandálech bulvár znovu šokoval na přelomu roku 2002/03, kdy si nechal na obličej vytetovat tribal tattoo. Stal se tak inspirací pro řadu dalších lidí, kteří s oblibou tento motiv dále kopírovali.

#6 – Rick Genest

Rick Genest aka Zombie boy není jen další kreaturou, která se bez rozmyslu rozhodla proměnit v nějakou bizarní postavu z plakátu, jako to už udělala řada lidí před ním. Svoji proměnu si pečlivě naplánoval, postupoval po malých krůčcích a jakmile bylo jeho tetování kompletní, dokázal toho využít a svůj vzhled náležitě zpeněžit. Fanoušek hororových filmů je tak častým návštěvníkem různých Tattoo Conventions, televizních shows a dokonce si zahrál i ve video klipu zpěvačky Lady Gaga. Zahrál si už i ve filmu a vzhledem k jeho mladému věku můžeme předpokládat, že jeho kariéra je teprve na počátku. Nedávno se stal tváří kosmetické značky Dermablend a účinkoval v její reklamě, kterou na Youtube vidělo už skoro 15 milionů lidí.

#7 - Etienne Dumont

Etienne Dumont je možná taková menší vlaštovka z budoucnosti, která nám naznačuje, že na bizarní vzhled u běžných lidí si budeme muset rychle zvyknout. Na svém těle má kromě full body tattoo, také několik implantátů a v uších tunely obřích rozměrů. Pokud vám podobné proměny přijdou extrémní, zkuste zapojit fantazii, s čím asi fanoušci body artu přijdou dejme tomu za 20-30 let? To už možná bude Etienne, který je novinář a kulturní kritik, který pravidelně píše svoje sloupky do Ženevských novin, možná úplně obyčejnou osobou, kterou snadno přehlédnete při čekání na nadzvukový autobus do práce :)

#8 - Kat Von D

Katherine von Drachenberg, v komunitě známější spíše jako Kat Von D, je americká tatérka a modelka. Její původ je skutečně kosmopolitní. Momentálně žije v Hollywoodu, narodila se ale v Mexiku, ale oba její rodiče pocházejí z Argentiny. Do podvědomí veřejnosti vstoupila díky účinkovaní v televizních shows, jako je např. Pimp My Ride, Miami Ink, LA ink, nebo MADtv.

#9 - Michelle Bombshell McGee

I když o celosvětové popularitě Michelle trochu pochybujeme, v zahraničních bulvárech je i přesto oblíbeným tématem. Michelle byla původně striptérka, která vstoupila do podvědomí díky 11 měsíců trvajícímu románku s Jesse Jamesem. Nelekněte se, Michelle nepochází z minulosti, ani nevykopala mrtvolu slavného zločince, ale současný Jesse James je skutečným příbuzným tehdejšího bandity. Jesse James je výkonným ředitelem firmy West Coast Choppers a také bývalým manželem herečky Sandry Bullock.

#10 - Monica ‚Danger‘ Leon

Monica Leon nebude našim čtenářům patrně příliš známá. Na první pohled se totiž jedná o řadovou účastnici televizní reality show, kterých jsou tisíce. Tito lidé zazáří, užijí si svých pět minut slávy a pak se vrátí zpátky na zem. Někteří z nich mají talent se přisírat na různé párty, vtírat se do objektivů bulvárních fotoaparátů a dolovat tak nějakou zlatku. Parazitují na slávě svých úspěšných rádoby kolegů, než jejich hvězda úplně vyhasne. Těžko říct, zda je i Monica tento případ. Rozhodně tak na první pohled působí. V soutěži „For the Love of Ray J“, kde soutěžila o lásku známého zpěváka sice neuspěla, její semi-kariéra modelky ji ale zatím celkem vynáší.