Znáte Glitter Tattoo?

Glitterové tetování je v současnosti naprostou novinkou v oblasti nepermanentního způsobu tetování. Je velmi efektní, třpytivé, podmanivé a sexy. Řadí se k unikátnímu způsobu zdobení těla, a přiřadit je lze k Body artu, Face artu anebo Body paintingu. Znáte je? Víte, co Glitterové tetování je? Jak se vytváří a k jakým příležitostem se hodí?

Glitterové nepermanentní tetování spočívá ve zdobení těla třpytivým diamantovým prachem. Proto ten přívlastek diamantové. Nanáší se na očištěnou partii těla a to tak, že se na tělo nanese hypoalergenní speciální lepidlo a na ně se dle přání nanáší fixatérem, nebo ručním malováním diamantový prach různých barev a třpytu. S fixatérem se často využívají i šablonky.

Glitter tattoo se narodilo v USA a říká se mu nejen glitterové, ale také třpytivé anebo diamantové. Prostě a jednoduše zářivé, lesklé, proměnlivé a efektní tetování. Je nepermanentním (čili dočasným) způsobem zdobení těla a vydrží na těle cirka 7-14 dní. Má pestré spektrum barevného provedení, barevných variant i kombinací. Lákavé je i obrovské množství motivů, ornamentů, obrázků a nejrůznějších předloh. A fantazii se meze nekladou! Tento způsob tetování si od počátku získal velkou oblibu, ta stále vzrůstá a to obzvláště u mladistvých a lidiček do 30 let.

glitter_tattoo

Materiály, které se pro glitterové tetování využívají, jsou zcela zdravotně nezávadné a hypoalergenní. Proto lze toto třpytivé tetování použít k ozdobě jakékoliv části těla. Diamantová nepermanentní technika není vhodná na nemocnou kůži – poraněnou a s vyrážkami.

Glitterové tetování je ideálním doplňkem svatebního, společenského, plesového a párty outfitu, s nímž jej lze právě díky množství barev a motivů krásně sladit a tím doplnit o originální ozdobu. Jeho jedinečnost tkví však i v dalších možnostech využití – jimž je dočasné překrytí pravého tetování pro uvedené příležitosti.