Když má někdo smysl pro humor

Na stránkách našeho magazínu jsme Vám již představili celou řadu lidí, kteří si nechali udělat tetování na obličeji. Z pohledu většinové společnosti se tetování na obličeji považuje za tu nejextrémnější věc kterou v body artu můžete udělat. Nutno podotknout, že lidé to většinou netolerují a v drtivé většině případů podobné omalovánky na obličeji přísně odsuzují. Ovšem performěři se o podobné negativní reakce příliš nezajímají a trend face tattoo je spíše rostoucí.

Minulý týden obletělo sociální sítě zabývající se tetováním několik fotek, které dokumentovaly mladého muže (pro některé možná spíše chlapce) jak si nechal udělat tetování na obličeji. Už samotný fakt, že si nechal dát kérku na obličej je pro spoustu lidí dost extrémní, ale vyrojili se spekulace, že fotky nejsou pravé. Proč? Jednoduše proto, co si nechal mladík na obličej vytetovat. Když se později ukázalo fotek více a objevilo se dokonce i video, které celou akci dokumentuje, nebylo o pravosti pochyb.

Mladý muž jménem Matthew se jednoho dne rozhodl, že si se svoji přítelkyní zajde do tetovacího salónu a nechá si udělat kérku na obličej. Je to totiž jediné místo, které nemá i přes svůj nízký věk, potetováno. Aby kérka byla originální, rozhodl se, že si nechá vytetovat na obličej sluneční brýle. Ano, čtete správně. Tatér si nejdříve myslel, že se jedná o žert, ale když ho Matthew ujistil, že to myslí vážně, načrtnul si nejdříve na papír skicu a pak začal dělat obrysy i na obličeji svého zákazníka. Tetování na sebe nenechalo dlouho čekat a za více jak hodinku byla práce hotova. Všichni přítomní hodnotili dílo s velkým nadšením.

Méně pozitivních ohlasů čekala na Matthewa ale až odezva na internetu. Především na jeho profilu na Flickru a na Youtube. Lidé ho hodnotily jako šílence, magora, puberťáka, ale našli se i takové komentáře, které ho označovali za hrdinu. Musíme uznat, že Matthew se toho opravdu nebojí a tetování je nápadité, všichni jsou ale jistě zvědavý, jak dlouho mu jeho smysl pro humor vydrží.

A jaké jsou Vaše reakce na tetování, které si nechal Matthew udělat? Šli by jste do toho? :)