Kalendář Tattoo Conventions v EVROPĚ

Po celém světě se ročně konají stovky Tattoo Conventions, které zvou tatéry ze všech koutků země, aby předvedli svoje umění. Pro velkou část účastníků je to jediná šance, jak se po roce zase setkat se starými přáteli, nebo zkrátka jen možnost, jak omrknout nové techniky a trendy v průmyslu.

Návštěvníci si zde chodí hlavně pro inspiraci, ale bez problémů si na většině Conventions můžete také nechat udělat kérku, nebo piercing, zakoupit šperky, oblečení, nebo jiné módní doplňky. Součástí každé akce jsou také doprovodné shows a soutěže, o jejichž rozmanitosti a nápadu, rozhoduje většinou hlavně iniciativa pořadatelů a samozřejmě hlavně velikost daného Tattoo Convention.

Nejvíce podobných akcí se bezpochyby pořádá hlavně na území USA. Jen v New Yorku se každoročně pořádá minimálně 10 velkých akcí a bezpočet těch menších. Ale ani Evropa nezaostává. Protože i naši zástupci vyráží reprezentovat Českou republiky do zahraničí a najde se i celá řada fanoušků, kteří rádi výlet za hranice spojí s návštěvou nějaké zajímavé akce, rozhodli jsme se pro vás připravit speciální kalendář s přehledem Tattoo Conventions v Evropě. Na našem území letos víme pouze o jedné akci, kterou je Prague Tattoo Convention. Pokud víte i o dalších, rozhodně nám dejte vědět a rádi ji sem přidáme. Velká hustota conventions je např. v nedalekém Německu, kde najdete letos bezmála 40 naplánovaných akcí. Proto hlídejte kalendář, ať nepropásnete tu, na kterou se rozhodnete vydat ;)

Kalendář Tattoo Convention 2014

více zde >>>

kalendar-2014