Radek Fiksa – nová kniha o tetování

Protože publikací, které by se zajímaly jak o historii, tak i současnost tetování, je na našem trhu velmi poskrovnu, uvítali jsme vydání nového titulu, který mapuje tuto kulturu ze všech stran. Jejím autorem je Radek Fiksa, dlouholetý tatér, který za svoji kariéru nasbíral mnoho cenných zkušenosti a poznatků, které se vám bude snažit předat v jeho knize.

Zhruba 150ti stránková knížka psaná velmi čtivým způsobem, vám odpoví na celou řadu otázek. Pokud o tetování máte pouze velmi malý přehled, popř. vás první tetování teprve čeká, nebo pokud si chcete zkrátka jen doplnit mezery ve vzdělání, patrně stěží na našem trhu najdete knihu, která by vám poskytla takto ucelené informace na jednom místě.

Vše co potřebujete vědět je zde detailně vysvětleno krok za krokem. Ať už co se výběru samotného motivu týče, tak i např. jak se máte o svoji kérku starat po samotném zákroku.

Kniha se zabývá i citlivými tématy, jako jsou např. problematické symboly, reakce vašeho okolí na tetování, popř. zdravotní komplikace, které vám může nová kérka způsobit. Součástí knihy je jako bonus i přiložené CD, na kterém naleznete bohatou galerii motivů na tetování, které vás mohou při výběru vaši budoucí kérky snadno inspirovat. Pokud tedy hledáte dostupný dárek pod stromeček, kniha o tetování by mohla být tou pravou volbou.