Největší Tattoo Convention na světě

http://peter-staecker.de/?node=%D9%81%D8%AA%D8%AD%D8%A9-Steinfest&e19=a2 فتحة Steinfest فتحة دولفين ساحل أعلى على الانترنت الفضلات فون http://www.gothicjournal.com/?art=%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%A7%D8%AA-%D9%82%D9%85%D8%A7%D8%B1-%D8%B9%D9%84%D9%89-%D8%A7%D9%84%D8%A3%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%A7%D8%AA&c30=ba مكاينات قمار على الأنترنات http://www.scotsguardscolonelsfund.org.uk/?art=%D9%81%D8%AA%D8%AD%D8%A9-%D9%85%D8%B7%D8%A8%D8%AE-%D8%A7%D9%84%D8%B5%D9%8A%D9%86%D9%8A%D8%A9&935=09 فتحة مطبخ الصينية

Až se budete v USA ptát nějakého tatéra kde to letos nejvíce žilo, patrně uslyšíte odpověď „Mandalay Bay Convention Center, Las Vegas„. Konvence která zahrnovala obrovskou přehlídku tetování různých stylů, módního oblečení a tattoo techniky, trvala tři dny. Spousta jídla, dobrého pití a samozřejmě i muziky doprovázela návštěníky na každém kroku, nechyběli ani příjemné hostesky které svá těla propůjčily jako plátno k bodypaintingu.

Loňský ročník této velkolepé show triumfoval v mnoha kategoriích a je velmi málo podobných akcí, které by se mohli s Tattoo Convention v Las Vegas srovnávat.

Organizátoři shromáždili více jak jeden tisíc tatérů na které se přišlo podívat přes sto tisíc lidí. Tato neuvěřitelná čísla doplnily desítky celebrit jak z řad herců tak i zpěváků. Na setkání jste mohli vidět mnoho soutěží o nejlepší tetování v různých kategoriích, které pečlivě vybírala porota složená z řad dlouholetých odborníků.
Navštívit jste mohli stánky, které prezentovali nejmodernější nástroje nejen v oblasti tetování, ale i v piercingu a dalších odnoží body artu. Na večerním programu byla párty, kde jste mohli skočit na pivko s lidmi jako je Ja Rule, Tommy Lee, Ice-T, Dave Navarro a další. Celebrit zde byla zkrátka celá řada a pařba v nočním klubu v Bellagiu se táhla až do ranních hodin.

Letošní ročník se nesl v předešlém stylu jako ten uplynulý, podstatný rozdíl byl ve velikosti a číslech. Bylo zde více tatérů, více hudebních vystoupení, více návštěvníků, zkrátka více všeho. Pozván byl každý, kdo na tattoo scéně něco znamená a za podpory sponzorů, které můžeme v tattoo světě nazývat opravdovými giganty, se stala Tattoo Convention v Las Vegas opravdu jediněčnou.

Nejvíce akcí se do programu vešlo v sobotu. Pátek byl víceméně ve znamení příprav a na seznamu byla pouze jedna soutěž o nějlepší tetování dne. Pravá akce začala až o den později kdy na konvenci dorazilo tradičně nejvíce lidí. Soutěžilo se celkem v pěti kategoriích. Později byla na řadě tradiční freakshow, vyhlášení Miss Expo, večerní koncert a pak afterparty. Opozdilci kteří dorazili na nedělní program mohli vidět soutěže v dalších čtyřech kategoriích, nicméně hlavní program měla Tattoo Convention již za sebou.