Tetování bzučí v uších

Momentálně se tatéři v New Yorku baví vtipem, že když si některá celebrita pořídí kérku, tak vetšina žen kolem 20-ti let si přijde pořídit přesně to samé. A hlavním trendem jsou kérky zpěvaček, modelek a super krásek jako Rihanna, Cara Delevigne a dalších. Rihanna to ale všechno začala a tento trend se šíří rychlostí světla.

Před pár lety byla zpěvačka Rihanna zamilovaná do horní poloviny svých uší a tam měla vytetovanou hvězdu. Nikdo se tehdy nezajímal o to, jestli to bude proroctví kérek ve ztísněných prostorách jako jsou uši hudbou budoucnosti. Ale tato předzvěst se stala skutečností.

3

Keely Kuykendall si nechala pavučinu vytetovat po té, co to viděla na modelce při přehlídce.

„Kdykoli se jakoby znovu objeví malá izolovaná část lidského těla a někdo slavný si tam pořídí tetování, tak se pak vytvoří trend s masivním následovaním fanoušků“, řekl Brad Stevens, tatér z New Yorku a hodně oblíbený v Manhattanu. Jeho specialitou je radit zákazníkům si poříd kérky na izolovaných a nenápadných místech. Prostě tak, aby nebyly na první pohled vidět. I když omezené a uzavřené místo v horní polovině ucha je přímo stvořeno pro jednoduchý design, tak uší ohraničují obličej a tím se stávají smělým vyběrem pro kérku. Některá tetování pak mohou působit nenápadně jako piercing, když se na ně člověk dívá z dálku, což je vidět u supermodelky Cary Delevigne. Ta zvolila nenápadnou verzi ušního tetování, ale taková kráska Catherine McNeil si vybrala rovnou pavučinu a to už chce určitý styl a celkovou vizáž, aby to fungovalo. Každopádně ucho je tím pravým trendy tetovacím místem pro smělé.

Rihanna

Rihanna

Cara Delevigne

Cara Delevigne

Catherine McNeil: pavučina v uchu.

Catherine McNeil: pavučina v uchu.